+420 775 298 822 | info@cistirnaaut.cz

Ruční mytí

Používáme tu nejkvalitnější autokosmetiku anglického výrobce Autoglym kterou doporučíjí takové značky jako je Mercedes-Benz nebo Jaguar.

Dodatečné informace

  • Extrémně znečištěné vozy příplatek 25%
  • Užitkové a terénní vozy a SUV příplatek 20%
  • Ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Při větším vozovém parku možná sleva.
  • Časovou náročnost upřesníme po prohlídce vozu.

Autoporadenství

Říkáte si, proč mám zrovna já platit za autoporadenství?

PROTOŽE VÁM UŠETŘÍME PENÍZE!

Chcete si koupit úplně nové nebo použité auto a nevíte, které je pro vás to správné? Nevíte od kterého výrobce, jaký model nebo rok výroby? Nevíte, zda je lepší pro vás vozidlo benzínové či dieselové? Nevíte, které povinné ručení si vybrat? Váháte, jestli si vzít vozidlo za hotové nebo využít některou formu financování? Anebo chcete pořídit vůz pro někoho jako dárek? Poradíme Vám s výběrem nového nebo ojetého vozidla dle Vašich požadavků, kritérií a možností.

Dále vám poradíme s prohlídkou technického stavu vašeho automobilu, kontrolou dokladů a vyřízením potřebných formalit.

V dnešní době přesyceného trhu zajišťujeme tuto službu více než účelně. Působíme jako nezávislý poradce při nákupu ojetého vozu, zmenšujeme riziko "napálení" na minimum díky našim znalostem v oblasti nákupu a prodeje automobilů, dále pak čerpáme zdroje ohledně poruchovosti z odborné literatury.

Zajišťujeme lustraci vozidla v České republice či v zahraničí. I přes veškeré opatření však nejsme schopni dát záruku na ojetý vůz, či zaručit se původem vozu. Jsme ale schopni RIZIKO NÁKUPU SNÍŽIT NA MINIMUM !! 

Ceník:

Prodej vozu

Nemáte na prodej vašeho auta čas? Nevíte co vše je k prodeji potřeba?

Nechte to na nás!

Vaše auto profesionálně připravíme k prodeji, nafotíme, zadáme do inzerce. Přeci jen fotky prodávají. Vytvoříme smlouvy a také za Vás vyřídíme vše potřebné na úřadě. Pokud i nadále potřebujete svůj vůz používat, není to pro nás problém (v době kdy budeme vaše auto potřebovat je možné si od nás půjčit náhradní vozidlo).

Ceny za tyto služby jsou dle dohody. Každé auto je specifické. Neváhejte nás kontaktovat.

Po prodeji dokážeme pro Vás zajistit nový vhodný vůz a to jak z České Republiky tak i z Německa, Rakouska, Lucemburska, Holandska nebo Belgie.

Ceník viz sekce autoporadenství.

Aktuálně máme pro Vás v nabídce tyto vozy k prodeji. Jedná se většinou o námi dovezená auta, která se k nám vrátila například do protiúčtu, auta co jezdila k nám na servis, čištění. Máme k vozům veškeré informace a jsme schopni poskytnout záruku jak na původ tak na pravost stavu najetých km.

STK/Emise

Potřebujete STK/EMISE na váš vůz? Nemáte čas nebo nevíte co je vše potřeba?

Vše vyřídíme za Vás!

Pokud by na voze byla nějaká závada jsme schopni vůz připravit aby hladce prošel kontrolou.

Pokud jste časově vytížení tak si vůz vyzvedneme a zase dovezeme na dohodnuté místo. Tato služba je zpoplatněna v rámci Brna a to 400kč

Po dobu vyřizování STK je možné si zapůjčit náhradní vůz.

Ostatní služby v rámci stk/em dle dohody.

Ceník

STK/EM Dovozová STK/EM
Benzín 3400kč 4500kč
Nafta 3400kč 4500kč
LPG/CNG 3600kč 4700kč
Evidenční kontrola 800kč 1100kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH